Dresser Mirrors
-
Oliandon PCB2844-36 Bedroom Mirror
(Dresser Mirrors)This bedroom mirror delivers a fresh, trend-right spin on rustic design. Its natural wood tone and minimal lines create a look that’s effortlessly chic yet grounded in authenticity. The ability to hang the piece multiple ways lends must-have versatility. Complete with a thick silhouette, this piece has a substantial style that feels timeless.
$79.95
$129.95
Save $50.00

Specifications / Choose an option
| GENERAL | |
|---|---|
| Series Name | Oliandon |
| Style | Casual |
| Color | Light Brown |
| Assembly Required | Yes |
| DIMENSIONS | |
| Width | 42.36 inch(es) / 107.59 cm |
| Height | 36.38 inch(es) / 92.41 cm |
| Depth | 1.3 inch(es) / 3.3 cm |
| Weight | 21.01 lb(s) / 9.53 kg |
| SHIPPING DIMENSIONS | |
| Width | 46.25 inch(es) / 117.48 cm |
| Height | 4.25 inch(es) / 10.8 cm |
| Depth | 39.75 inch(es) / 100.97 cm |
| Weight | 27.01 lb(s) / 12.25 kg |
| Volume | 4.52 cu. ft. / 0.13 cu. m. |
| UPC | |
| UPC# | 24052962963 |
-
This chest of drawers delivers a fresh, trend-right spin on rustic design. Its natural wood tones, minimal + More
-
This dresser with mirror delivers a fresh, trend-right spin on rustic design. Its natural wood tones, minimal + More
-
This nightstand sits comfortably at the intersection of modern lodge and farmhouse aesthetics. Your warm and + More
-
This dresser delivers a fresh, trend-right spin on rustic design. Its natural wood tones, minimal lines and + More
-
This chest of drawers delivers a fresh, trend-right spin on rustic design. Its natural wood tones, minimal + More
-
This nightstand delivers a fresh, trend-right spin on rustic design. Its natural wood tones, minimal lines + More
-
This dresser with mirror delivers a fresh, trend-right spin on rustic design. Its natural wood tones, minimal + More
-
This queen panel bed delivers a fresh, trend-right spin on rustic design. Its natural wood tones, log-look + More
-
This queen panel storage bed delivers a fresh, trend-right spin on rustic design. Its natural wood tones, + More
-
This king panel bed delivers a fresh, trend-right spin on rustic design. Its natural wood tones, log-look + More
-
This king panel storage bed delivers a fresh, trend-right spin on rustic design. Its natural wood tones, + More
